Kabalistický kříž

8. prosince 2006 v 8:00 | Ëlon
Kabalistický kříž
(delší popis jedné z mnoha variant rituálu)
Stojíte směrem k východu. Několik nádechů s nimiž rostete do vesmírů a pak si představte zářící, bíle světlo na temeni vaší hlavy. Dotkněte se ho (ukazováčkem, nebo špičkou dýky) a přiložte si jej na čelo.

Při dotyku vyslovte slovo ATÁ (ATÁ znamená ty sji)

Dýku (nebo ukazováček) přeneste na prsa, nebo poblíž srdce a vyřkněte slova MALCHUT (MALCHUT znamená Království) a při nichž jak vám světlo sestupuje od tohoto místa až do noh a tvoří tak svislou lajnu.

Přeneste stvětelný bod do pravého ramene spolu se špičkou dýky (prostě v okamžiku, kdy budu používat toto slovo, můžete to použít i s ukazováčkem) při čemž vzneste slova VE-GEDULA (což znamená "a Síla" výslovuje se to - v'gedúlá)

Představte si jasný, svítivý kříž který vámi vede ode dlaně k dlani a od hlavy až k nohám. Rozpažte ruce a vyslovte slova LE-OLAM v tomto okamžiku světlo odletí. Spojte ruce opět na hrudi jako při modlidbách a vyřkněte AMEN. Kříž, jenž vámi proudí vás snese zpět na zem (výslovnost je Le alám, ámen - a znamená to, na věky ámen)

Kabalistický kříž máte za sebou... ovšem není rozumné konat jej, pokud dobře nevíte co by se stalo při chybě a pokud slova a tahy nemáte zcela doučené.
Kabalistický kříž
(druhá varianta, i když je té první hodně podobná, je o něco kratší a radši ji sem dám)
  1. Směřujte tváří i tělem směrem k východu, představte si, že jste středem vesmíru. Všechny planety a galaxie, teď proudí kolem vás a naše sluneční soustava vám leží u nohou
  2. Kousek od vaší hlavy se vznáší zářivá kulička, stáhněte siu jí rukou na čelo a vybrujte slovo "Atá" (ty jsi)
  3. Přeneste ruku na prsa, světlo vám projíždí tělem až do noh. Proneste slovo !Malkut" (Království)
  4. Dotkněte se rukou pravého ramene v němž se vám objeví zářivá kulička a proneste slova "Ve Gebura" (a moc)
  5. Ruku přeneste na levé rameno a vybrujte "Ve Gedula" (a sláva) zářivá kulička přejede z pravého ramene do levého a dokončí tak svítící kříž.
  6. Soistřeďte se na ten kříž, upažte ruce. Pak je složte na prsou v modlitbě a proneste poslední slova "L Alám, Amen" (navěky amen)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aniis Aniis | 14. února 2012 v 18:50 | Reagovat

A co by se stalo kdybych udělala chybu??

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama