Francie den III.

6. listopadu 2006 v 17:56 | Ëlon
Den III.

9:00= naše výprava je již celá probuzená. Buďto balí spacáky či se ještě válejí ve spacáku, jako moje maličkost. V noci si to k nám nasměroval ten černoch a začal nadávat, že jsme zhasly světla v onom příbytku a okamžitě jej zamknul. my jsme sic ty zářivky neshasli, ale nejspíš bychom to udělali. A teď mě volá chrup...
9:21= Již se balíme na Odjezd, všechno co jde dát do rakve, jde do rakve. A otec nás tu bombarduje spacáky.
9:26= Černoch se vrací s jiným autem, bůhví kolik jich má a tentokráte jede vynadat jiným zákazníkům.
9:30=Taťka montuje s Márou rakev, ale jde jom to "výtečně". Protože sedím w autě, slyším jen jejich qílení "zlomil si ručičku" a widím jen kolile a přívěšky jak se bolestně a úsilně kroutí zvednuté ruce.
9:59= Vyjíždíme od Černochova blahodárného, chroustového ráje. Marek ukazuje, kam až ráno došel a je div že nezůstal uvězněn mezi předními sedadli, natahujíc se zezadu.
11:13= Zastavili jsme se ve výrobně sýrů. Taťka koupil MentálE, i kozí sýr.Paní, která prodávala Sýrešky jim připomínala Tomáškovu maminku z Hefristonu- či co.
11:47= Jsme v zácpě ve městě Albertville. Jak jinak, zácpy jsou jen v naší řadě. Jedno hrůzné zjištění- diskman pomalu odbíjí požární poplach, pouhé dvě čárky zůstaly ušetřeny otáčení cédéčka.
12:01= Jde se na Cafe a pití
13:11= Tak jsme se vrátili. byli jsme v jednom výborném lokále, kde jsme se tak půl hodiny zdrželi. Já jsem zůstal s Ice Teaem a Johča s Chobotnicí si objednali koktejly a do nich jim nasypali papoušky :)
Když jsem se odvážně vydal na záchod s Johčou, trochu jsme bloudili, ale nakonec jsme onu místnost přecejen nalezli. Pak jsme se vrátili k dospělým+ Markétou a po chvíli jsme prchali z hospody. Vzali jsme si papoušky a za to tam servírce nechali něco kolem tří eur. Po cestě zpět jsme narazili na fontánu, které jsme si prve nevšimli. Tam jsme- Já a Johan- namočili Markéticu vlahou, krásnou a kupodivu mokrou vodou a sebe bohužel taky.
13:19= V autě hraje hymna- hudba z reklamy na Magnesii- na naši rodnou zemi.
14:14= podkali jsme první levanduli a ona řekla UHNI.
15:18= Zastavili jsme se ve městě Grenoble.
16:49= Vracíme se z procházky po městě. Byli jsme nakoupit jídlo-pečivo, ovoce, pití atak dál. Chvíli jsme bloudili , ale pak jsme zašli do parku, kde na place kdosi učil ostatní kdosi tančit. Navštívili jsme taky nádhernýá kostýlek s trochu nepovedeným Avem před jednou branou.
18:10= Stojíme stranou od silnice a mezi Eďou a Markem se odehrává nechtěně poloveřejná hádka.
18:45= projíždíme kamp za kampem a posloucháme Trabanty...
19:25= nakonec jsme se usídlili v jednom docela hezkém kampu. jen je tu hodně lidí, paní vrátna nám naštěstí dala celkem klidný plac pod stromem. Máme malý problém s autem.
19:27= Za chvíli vyrazíme do městečka na večeři.
200:00= tak sedíme v hospodě. Jen obsluhy trochu lituji, protože qůli nám měli celkem honičku. Nejdřív proto, že jsme po nich chtěli, aby nám dali stůl tak abychom mohli sledovat football. Slečna se o to sic pokusila, ale stoly byly obsazeny. Tak jsme jí vzázali, že se půjdeme kouknout do vedlejší restaurace a když tak se vrátíme. Pak jsme tedy vyšli, když jsme slyšeli zoufalé volání zpoza zad. To jedna servírkavyběhla zoufale z pizzerie a něco volala. Luska se ujmula vedení a přetlumočila, že máme jít za ní. Tudíž jsme se znovu ocitly v hospodě, kde nám ochotně přistavěli stoly tak, aby se k nim náš tábor veselých pionýrů vlezl. A byli jsme šťastní- Marek mohl koukat n football. Samosebou raději fandíme Francouzům, protože by nebylo rozumné je provokovat v hospodě, kde je jich spousta.
neznámá hodina: neznámá minuta= jak je ten svět malý! to totiž Taťka si tady kecá, v horách, ve Francii, kolem půl deváté s čechem a věrně se směje jedne druhému. Čech jde poznat podle Startek... A ke všemu je ze z Vyškova!!!

Tož dobrů noc a sladké footballové sny...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Elynch Elynch | E-mail | 8. listopadu 2006 v 17:25 | Reagovat

Pěkný... Kdy bude další??

2 Ëlon Ëlon | 9. listopadu 2006 v 14:45 | Reagovat

Až bude, tak bude, zatím vychutnávej novou atmospheru

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama