Francie.... I.den

18. července 2006 v 21:48 | Ëlon
Francie, celej začátek prázdnin, což je jeden tejden a pár dní k tomu se na ni těším, sic nejedu se Spasitelem, ale s Johan, což je moja kamoška. Máme se tam vypravit na deset dní tak uvidíme jak dlouho tam vydržíme =)

11:00=Tak stále ležím na posteli a ještě se do Francie ani nevyjelo. Možná skončíme jen na jihu Čech, sic máme dojet až na jih Francie, ale to je v podstatě totéž.
11:09=Stále ležím a koukám se na televizi
11:30=Film alias detektivka skončil. Wrahem je eždy Worel. W tomto případě Worel Angelika.
12:30=Johan a wlastně wšichni wlčkowi mají dojet za 30 minut.
13:30=Celá ta rodinná, Wlčkowá famílie stále nepřojela swým pomalu radioaktiwním wozem.
13:37=Wlčkowic cirkus zoufale troubí před domem dožadujíc se wstupu do našeho brlohu.
13:30=Tak jsme w autě, nasáčkowaní, natentowaný, namačkaný...ako sardinky a jedeme!
15:23=Tak jsme najedení různými druhy jídel i nejídel...
16:53=Jsme na benzince pro odpočinek a lawně kvůli záchodům, kde Markétice wyla jako Wlčkowic dopravní prostředek při brždění, ale osobně dáwá přednost názvu zpěw. Otecko hledá cosi a popisuje se jako blázen s halocucanicemi. Marek obchází wozidlo a hledá místo, kde je ještě potřeba izolepy.
Johan s Luckou mi donesly ledňáka-hmmm-studený CALLIPO-LIME. A Markéta rozumuje o brýlých, jak jinak.
18:15=Jsme pro změnu u nějakých Wlčkowic kamarádů, či co. Kolem procházej uslintaní tuláci, uslintaný kočky a ty kočky, které už o jeden žiwot přišly, když je Mára přejel swým autem.Teď se tu Mára bawí s tím cizincem a hledá otecka, jenž prchá od pachu koček a nositelek zápachu onoho.
19:47=Tak newím jak dlouho budem tady u těch lidí, ale wypadá to že dlouho...a mě se chce do Francie
21:14=Otci, Matky, Strýci, nebo tety (či při nejhorším tchýně jenž práwě doplkaly na zahradách oněch čechofrancouzů)---Dokut máma funí, zůstaneme u ní =) nejlepší ponaučení z vájezdu do Francie
Teď práwě sedím w autě, ztrawujíc swé obžerské lahůdky a předáwkowané pití- mošt z lesního owoce řezený prawým a nefalšowaným rájecem.
Chwíli jsem tu měl potíže s hledáním záchodů. Do úzkého wýběru se dostaly dwě dweře, u obou jsem w miziwém swětle wečera hledal kliku a s welkým úsilím jsem nakonec záchod našel a nahmatal i kliku.
Záchod sám o sobě bral za swé w ohledu splachowání, onen ťuplík na swém místě nebyl, místo něj se tu nacházel jakýsi prowázek s nějakým blbincem na konci, ale přecejen jsem i tuto akci nehrawě zwládl. A můžeme wyrazit.
22:55=Jsme 4 kilometry od Německa, w autě, na benzince a z wedlejšího wozu tady hraje časowaná, symfonická bomba na Markétu...good night
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama