Červenec 2006

Francie.... I.den

18. července 2006 v 21:48 | Ëlon
Francie, celej začátek prázdnin, což je jeden tejden a pár dní k tomu se na ni těším, sic nejedu se Spasitelem, ale s Johan, což je moja kamoška. Máme se tam vypravit na deset dní tak uvidíme jak dlouho tam vydržíme =)

11:00=Tak stále ležím na posteli a ještě se do Francie ani nevyjelo. Možná skončíme jen na jihu Čech, sic máme dojet až na jih Francie, ale to je v podstatě totéž.
11:09=Stále ležím a koukám se na televizi
11:30=Film alias detektivka skončil. Wrahem je eždy Worel. W tomto případě Worel Angelika.
12:30=Johan a wlastně wšichni wlčkowi mají dojet za 30 minut.
13:30=Celá ta rodinná, Wlčkowá famílie stále nepřojela swým pomalu radioaktiwním wozem.
13:37=Wlčkowic cirkus zoufale troubí před domem dožadujíc se wstupu do našeho brlohu.
13:30=Tak jsme w autě, nasáčkowaní, natentowaný, namačkaný...ako sardinky a jedeme!
15:23=Tak jsme najedení různými druhy jídel i nejídel...
16:53=Jsme na benzince pro odpočinek a lawně kvůli záchodům, kde Markétice wyla jako Wlčkowic dopravní prostředek při brždění, ale osobně dáwá přednost názvu zpěw. Otecko hledá cosi a popisuje se jako blázen s halocucanicemi. Marek obchází wozidlo a hledá místo, kde je ještě potřeba izolepy.
Johan s Luckou mi donesly ledňáka-hmmm-studený CALLIPO-LIME. A Markéta rozumuje o brýlých, jak jinak.
18:15=Jsme pro změnu u nějakých Wlčkowic kamarádů, či co. Kolem procházej uslintaní tuláci, uslintaný kočky a ty kočky, které už o jeden žiwot přišly, když je Mára přejel swým autem.Teď se tu Mára bawí s tím cizincem a hledá otecka, jenž prchá od pachu koček a nositelek zápachu onoho.
19:47=Tak newím jak dlouho budem tady u těch lidí, ale wypadá to že dlouho...a mě se chce do Francie
21:14=Otci, Matky, Strýci, nebo tety (či při nejhorším tchýně jenž práwě doplkaly na zahradách oněch čechofrancouzů)---Dokut máma funí, zůstaneme u ní =) nejlepší ponaučení z vájezdu do Francie
Teď práwě sedím w autě, ztrawujíc swé obžerské lahůdky a předáwkowané pití- mošt z lesního owoce řezený prawým a nefalšowaným rájecem.
Chwíli jsem tu měl potíže s hledáním záchodů. Do úzkého wýběru se dostaly dwě dweře, u obou jsem w miziwém swětle wečera hledal kliku a s welkým úsilím jsem nakonec záchod našel a nahmatal i kliku.
Záchod sám o sobě bral za swé w ohledu splachowání, onen ťuplík na swém místě nebyl, místo něj se tu nacházel jakýsi prowázek s nějakým blbincem na konci, ale přecejen jsem i tuto akci nehrawě zwládl. A můžeme wyrazit.
22:55=Jsme 4 kilometry od Německa, w autě, na benzince a z wedlejšího wozu tady hraje časowaná, symfonická bomba na Markétu...good night